מי אנחנו

Hola לימודי ספרדית בשיטה ייחודית הוקם בשנת 2002. שמי אינס נדלמן ילידת ארגנטינה, מורה לספרדית. בשנה הראשונה חשתי שאני לומדת מתלמידי יותר משהם לומדים ממני, למדתי מהן ציפיותיו של התלמיד הישראלי ובהתאם לכך בניתי את תוכניות הלימוד שלי.

 

עם הזמן חשתי שיש בידי הידע והניסיון הדורשים כדי לפתח שיטת לימוד ייחודית משלי ואף הוצאתי את ספר הלימוד הראשון שלי לימודי ספרדית בשיטה ייחודית Hola!

 

בנוסף, אתר לבית הספר www.sfaradit.co.il הנותן שרות לתלמידים, יש בו מילון און ליין ספרדי-עברי, עם יותר מ-עשרים אלף מילים שיכול להועיל גם לכל עולה חדש מדרום אמריקה שרוצה ללמוד עברית.

 

כיום, קיים גם ספר החדש שלי לתלמידים מתקדמים. הספר כולל תרגול בדקדוק השפה הספרדית, סיפורי אקטואליה, חידות, בדיחות, ועוד..

 

בתחילת הדרך התלמיד לומד את יסודות השפה, אוצר מילים, פעלים ותרגול מילולית השפה מהשיעור הראשון. בכל שיעור התלמיד מדבר ספרדית. בנוסף לספר, התלמיד מקבל הביתה דרך אימל מצגות שעוזרות ותומכות בשיעור האחרון.

 

הלימודים גם נעשים דרך מוזיקה, שירים קלאסיים מכל הזמנים. בסוף כל סמסטר, יש לנו סרט בספרדית בה אנו נהנים מהקולנוע דוברת ספרדית. בסוף שנה מארגנים מסיבת סיום עם כל הקבוצות באיזור, הכרות עם כלל התלמידים, אוכל טיפוסי מדרום אמריקה, מוזיקה טובה וריקודים ע"י מורה לסלסה.